Diğer Sayfalar

İlkelerinden ve kalitesinden ödün vermeden, Dünya standartlarında üretim yapan TURUNCU PLASTİK; 1985 yılında Bohemyalı Rotasyon’u kurarak, sektöre 2005 yılında girmiş ve aynı yıl üretim faaliyetine geçmiştir. Yeni tesisin kuruluş amacı: Üretim kapasitesini artırmanın yanı sıra, uluslararası akreditasyon kurumları tarafından onaylanıp, dış pazarlar için üretim yapabilecek duruma gelmiş olmasıdır. Yeni üretim tesisi; ana üretim ünitesi, kalıp hane ünitesi, hamadde tesisi, montaj, boyahane ve sevkiyat ünitesinden oluşmaktadır.

   Gaziantep rotasyon üretimi yolculuğuna öncelerinde sayılı personel ile başlayan TURUNCU PLASTİK bugün altı bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere, onbin metrekare alan üzerinde, yüzlerce insanın umut ışığı olarak Türk Rotasyon Sanayini geleceğe taşıyor.

   Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulup, plastik sektöründe otuz yılını tamamlayan TURUNCU PLASTİK kendi alanında, bir taraftan gelişmeye açık yapısıyla söz ettirirken, diğer taraftan da AR-GE ve İnsan Kaynakları alanında yaptığı çalışmalarla ve yaptığı yatırımlarla Türk Plastik Sektöründe örnek bir firma olarak sektöre damgasını vuruyor.

   Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen TURUNCU PLASTİK, rotasyon sanayin de ilk 3 firma arasın da yer almaktadır.
Üretim kapasitesi aylık 75 tondur.

   Üretime ilk başladığı günden itibaren kaliteyi yaşam tarzı olarak benimseyen TURUNCU PLASTİK etiği ön planda tutan, üretimde mükemmelliği hedefleyen, insana ve çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini önemseyen, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, kurumsal ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde bir kurum olmayı kendine ilke edinmiştir.

   Türk rotasyon sektörünün en büyük 3 şirketinden biri olan TURUNCU PLASTİK, ürünlerini Türk standartlarına sıkı sıkıya bağlı olarak, en ileri teknoloji ile geliştiriyor ve üretiyor. Bunu da piyasaya ürettiği 1500 e yakın ürün çeşidiyle ispatlıyor.

MİSYON

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ihtiyaçlarını, beklentilerini tam anlamıyla tek seferde güvenilir bir şekilde eksiksiz olarak karşılamak ve sürekli gelişim çalışmaları takibinde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında bulunmaktır.

 

VİZYON

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan problemsiz ve kaliteli ürünler sağlamaya kendimizi adadık. Bu sebeple;

   * Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunmak,

   * Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar elde ederken çalışanlarımıza, toplumumuza ve tüketicilerimize itibar sağlamak, 

   * Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

   * Şirket çalışanlarının motivasyon değerlerini yükseltmek,

   * Kozmopolittik düşünceler çerçevesinde, kurumsal/sosyal sorumluluklarımızı ve yükümlülüklerimizi yerine getirerek çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek

başlıca ilkelerimizdendir.

İçerik Eklenecek

Turuncu Plastik; 30 yılı aşan varlığı ile üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve mesleki tecrübeyi, ürün ve hizmet olarak siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını anbean yaşamaktadır.

   Kuruluş tarihinden günümüze kadar yaptığı ar-ge çalışmalar neticesinde ürün yelpazesini hızla genişleten firmamız başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde verdiği profesyonel hizmetlerle sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Rotasyon teknolojisi ile üretim yapan ve kendi bünyesinde uzman kadroya sahip olan şirketimiz; dikey tip depo, yatay tip depo, konik tanklar (silo), akaryakıt sumpları, buzağı barınakları, tekstil arabaları, tekstil kovaları, hastane ve otel ekipmanları, zeytin – turşu ayıklama havuzları, salamura tankları, yol bariyerleri, çöp konteynerleri gibi ürün imalatları yapmaktadır. Hizmetlerimiz plastik üretim sonrası; plastik destekleyici metal konstrüksiyon, elektrostatik ve antistatik boyama, tesviye, montaj, temizleme, paketleme ve yurt içi – yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. Ve bugün sektöründe akaryakıt, ambalaj, gıda, hayvancılık, inşaat, kimya, medikal, tarım(ziraat), tekstil, turizm… vb. alanlarda tüm Türkiye’ye hitap etmektedir. Kuruluşundan bu yana kaliteye verdiği önem sayesinde kısa sürede tanınmış ve ilkelerinden asla ödün vermeyen firma olmuştur. Firmamızın değişmez prensipleri kaliteli üretim, saygın hizmet, satış sonrası destek, zamanlı teslimat, uygun fiyat ve güvenilir ticaret politikasında ilerlemektir. Müşterilerimizin verdiği güven ve bu güvenin bize getirdiği güçle var olmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki; daha iyisini yapmaya çalışmadığımız sürece başarılı olmuş sayılmayız. Bu sebeple her zaman daha iyiye ulaşmak adına çalışmalarımız bütün hızıyla sürmektedir.

   lkelerinde “Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Turuncu Plastik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü siz değerli müşterilerimize teşekkür ederek, bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla,

 

 M. Zeki DEMİRCİ

UNVAN               : TURUNCU PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

ADRES                : 3ÜNCÜ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KAMİL ŞERBETÇİ BLV. NO.:60

                             BAŞPINAR/GAZİANTEP

VERGİ DAİRESİ  : GAZİKENT

VERGİ NO.          : 872 060 2783

MERSİS NO.        : 0872 0602 7830 0014

BANKA ADI         : HALKBANK

ŞUBE ADI           : ORGANİZE SANAYİ SİTESİ

ŞUBE KODU        : 9372

HESAP NO.         : 10260233

İBAN NO. (TL)    : TR 8800 0120 0937 2000 1026 0233

İBAN NO. (USD) : TR11 0001 2009 3720 0053 0003 04

İBAN NO. (EUR) : TR41 0001 2009 3720 0058 0001 14